Dead Island 2’nin hala yapım aşamasında olduğu açıklandı

Özellikle yayınlanan fragmanı ile gelmiş geçmiş en iyi fragmanlardan birine sahip olan Dead Island, çok başarılı olamasa da hemen ardından devam oyunu duyurulmuştu. İşte 2014 yılından beri geliştirilen ve uzun bir süre önce haber almayı kestiğimiz, hatta unutmaya başladığımız Dead Island 2 için dün bir açıklama ortaya çıktı. Bu açıklamaya göre Dead Island 2 hale geliştirme aşamasında.

Dead Island 2 hala yapım aşamasında

Oyunun resmi Twitter adresinden 4 Temmuz’da bir video yayınlanmıştı. iOs ve Android platformları için çıkan Dead Island: Survivors‘a ait olan bu videonun altına ise tabi ki Dead Island 2 ile ilgili sorular da gelmiş. Dead Island 2‘ye ne olduğunu merak eden bir oyun sever “Daha fazla bekleyiş oyunun hayranlarını daha fazla kızdıracaktır.” sözlerinden sonra kopyala yapıştır tarzı benzer cevaplardan da sıkıldıklarını dile getirmiş. Bunun üzerine ise oyunun resmi hesabından konu ile ilgili bir cevap verilmiş.

“Şu anda yapım aşamasında ve biz hazır oluncaya kadar da öyle olacak. Bekleyişiniz tabi ki acı verici ama oyunun hala yapım aşamasında olduğunu da söyleyelim” sözleri ile herhangi bir iptalin söz konusu olmadığını dile getirmişler. Tabi ki oyunun kendini ne zaman göstereceğine dair en ufak bir bilgi ise bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir